Bulletstorm v destruktivní upoutávce

slevin - před osmi roky - Komentáře zakázány

To není moc punk rozmetat protivníky na hadry, co létají sta-metry daleko a sbírat za to ještě skill pointy. Ba né, je to punk. Je to drtička. Je to Bulletstorm. Whip, Kick, BOOM Bulletstorm Trailer v doprovodu s hudební kapelou P.O.D. a songem Boom. Ho hoo tohle si nesmíte nechat ujít.

Bulletstorm demo na PC přeci jen vyjde

slevin - před osmi roky - Komentáře zakázány

Ačkoliv Bulletstorm vychází již za pár dní, demoverze pro PC přeci jen vyjde. Oznámil to Mark Rein ze společnosti Epic na sociální síti Twitter. Podle jeho zprávy je pc demoverze ve vývoji. Podle všeho se však nestihne objevit na internetu před vydáním plnohodnotné hry. Znamená to tedy, že dorazí až po vydání. Pro nás, co jednoznačně touží po plné gamese, je to jednoduše zbytečně, nicméně do časopisů nebo volně na zkoušku to ve finále vyjde jako dobrá věc. Hra u nás vychází již 25.února 2011! Nezapomeňte si předobjednat!

bulletstorm_275x128

Valentýn

Kybliksblitkama - před osmi roky - Komentáře zakázány

Dnešek znamená to, že je Valentýn. Ale nás hlavně zajímá, že už za 8 dní vychází Bulletstorm :).

Pokračování tohoto článku »»»

Rozhovor + záběry ze hry

Kybliksblitkama - před osmi roky - Komentáře zakázány

Rozhovor s Cliffem Bleszinskim Epic Games a nějaké záběry z hraní Bullestormu. Který jak všichni dobře víme, vyjde za pár dní. Tedy 22.2.2011.

Pokračování tohoto článku »»»

Hratelná parodie Call of Duty od vývojářů Bulletstormu

Kybliksblitkama - před osmi roky - Komentáře zakázány

Ano je to tak.  Studio Epic Games, které právě pracuje na hře Bulletstorm, vydalo malou mini hru (Duty Calls), která paroduje dobře známou FPS Call of Duty. Vývojáři už asi nemají co dělat :). Mini hra obsahuje jeden level a po dohrání na vás nečeká nic jiného než reklama na Bulletstorm. Stahovat můžete ze stránek www.thedutycalls.com a to zcela zdarma (759 MB). Upoutávku na toto Epické dílo můžete sledovat níže ↓

Pokračování tohoto článku »»»

Bulletstorm vyžaduje stálé připojení k internetu!

slevin - před osmi roky - Komentáře zakázány

Novinky ze zákulisí společnosti Electronic Arts některým zastáncům ilegálních kopií možná vyrazili dech. Bulletstorm totiž bude opatřen novou DRM anti-piráckou ochranou od EA, jež po hráčích vyžaduje stálého připojení k internetu. Tato opatření budou zavedena pouze u PC verze hry. Zdá se, že pro Electronic Arts nebyla ochrana Games for Windows Live, jenž je nápadně podobná Steam DRM protekci, dostačující. Společnost si myslí, že stálým připojením k internetu alespoň omezí aktuálně dosti rozšířené ilegální kopírování.